Dodavatelé

O Lignohumátu

Lignohumát není jenom dalším přísadou – je to klíčový prvek, který udělá zázraky ve vaší zahradě. Kdekoliv použijete naše přípravky s Lignohumátem, můžete očekávat nejen bohatou úrodu, ale také silné a zdravé rostliny. Kromě toho pomáhá Lignohumát zlepšovat půdu, podporuje mikrobiální aktivitu a zvyšuje odolnost rostlin proti stresovým podmínkám. Investujte do své zahrady inteligentně – s našimi přípravky, které obsahují Lignohumát, budete mít zahradu snů doslova pod rukama. Přiveďte do své zahrady tu nejlepší péči, kterou si zaslouží, a užívejte si krásu plodné, zelené a kvetoucí oázy, kterou jste vytvořili díky síle Lignohumátu. Dávkování 100 g/200 l H2O zálivka, postřik až na 1 ha.

O Hnojíku

Máme pro vás revoluční řešení pro krásnou a zdravou zahradu. S dokonalým přírodním hnojivem HNOJÍK můžete dosáhnout úžasných výsledků. Čtyři litry Hnojíku stačí na 50 m² vaší zahrady po celý rok. Vaše rostliny budou sílit z jedinečné kombinace živin, kterou HNOJÍK poskytuje. Ale pozor, tady přichází tajemství: přidáním pouhých 15 gramů Lignohumátu AM na každý kilogram Hnojíku vám otevřeme dveře do světa neuvěřitelné úrody.

O Dr. Uhlí

Ale to není vše! BIO Uhlí je klíčem k optimálnímu zadržování vody a živin ve vaší zahradě. Kombinace Dr. Uhlí a Lignohumátu vytváří nepřekonatelný tým pro vaše rostliny. Jak to funguje? Jednoduše: Dr. Uhlí pomáhá udržovat optimální vlhkost, zatímco Lignohumát zvyšuje vstřebatelnost živin. A právě tady se zázrak stává realitou. Přidáním Lignohumátu do Dr. Uhlí (17 l Dr. Uhlí + 30 g Lignohumátu AM = super Biochar pod 15 m² záhonu) nejenže maximalizujete účinnost tohoto úžasného přípravku, ale také poskytujete vašim rostlinám dokonalou péči, kterou si zaslouží. S touto kombinací vaše rostliny budou kvést, jako nikdy předtím.